10kW Třífázový měnič Solax X3-MIC-10K-G2, Wifi 3.0
Třífázové měniče SolaX se mohou pochlubit širokým rozsahem napětí MPPT, který umožňuje větší sběr energie a mají maximální vstupní napětí 1000 V s maximální účinností 98,3 %. Kromě toho, třífázové invertory SolaX mají krytí IP66, což znamená, že mohou být instalovány uvnitř nebo venku.
23990,00 s DPH
Skladem - můžete mít 15.05.2026 - 22.05.2026
Doručení
Výhody nákupu
  • Férové ceny
  • Kvalita zaručena
  • Značkové zboží
Podrobnosti
SKU: 00947
Trojfázový on-grid měnič Solax 10kW X3-MIC-10K-G2 s Wifi 3.0 modulem
  • Široké vstupní MPPT napětí
  • Stupeň ochrany IP66, možnost instalace venku
  • Online monitoring přes SolaX Cloud
  • Maximální vstupní DC napětí 1000V
  • Softwarová a hardwarová vestavěná ochrana
  • pracovní teplota od -30°C až do 60°C
  • Maximální účinnost až do 98,3%
  • Přetížení na DC straně až do 200%, přetížení AC výstupu až 110%
  • Noční spotřeba <2 W
  • Záruka až do 10 let
Wifi monitorování on-grid měniče Solax
INSTALACE PLUG & PLAY
Ideální pro rezidenční fotovoltaické elektrárny
DC VSTUP
  • Max. Vstupní výkon fotovoltaického pole [Wp]: 20000
  • Max. Vstupní napětí PV [V]: 1000
  • Startovací napětí [V]: 150
  • Jmenovité vstupní napětí [V]: 640
  • Rozsah napětí sledovače MPP [V]: 120~980
  • Počet sledovačů/řetězců MPP na sledovač MPP: 2(1/1)
  • Max. vstupní proud[A]: 16/16
  • Max. zkratový proud[A]: 20/20
AC VÝSTUP
  • Jmenovitý výstupní výkon střídavého proudu [W]: 10000
  • Jmenovitý výstupní střídavý proud [A]: 15.2/14.5
  • Max. Zdanlivý výkon střídavého proudu [VA]: 11000
  • Max. AC výstupní proud [A]: 16.0
  • Jmenovité střídavé napětí [V]: 220/380V, 230/400V, 3/N/PE
  • Jmenovitá frekvence sítě/frekvence sítě [Hz]: 50/60
  • THDI (jmenovitý výkon) [%]: <3
SYSTÉMOVÉ ÚDAJE
  • Max. účinnost [%]: 98.3
  • Euro účinnost [%]: 97.8
  • Spotřeba v pohotovostním režimu (noc) [W]: <3
  • Krytí: IP66
  • Rozsah provozní teploty [ C]: -30~+60
  • Max. provozní výška [m]: 4000
  • Relativní vlhkost [%]: 0~100
  • Typická emise hluku [dB]: <45
  • O Skladovací teplota [ C]: -30~+60
  • Rozměry (Š×V×H) [mm]: 342*434*156
  • Hmotnost [kg]: 17
  • Chlazení: inteligentní chlazení ventilátorem
OCHRANA
  • Ochrana proti přepětí/podnapětí: Ano
  • DC izolační ochrana: Ano
  • DC ochrana proti zpětnému chodu: Ano
  • Monitorování sítě: Ano
  • Monitorování DC vstřikování: Ano
  • Monitorování proudu zpětného napájení: Ano
  • Detekce zbytkového proudu: Ano
  • Ochrana proti ostrovům: Ano
  • Ochrana proti přehřátí: Ano
  • SPD (DC/AC): Typ III / Typ III
  • Obvodový přerušovač při poruše oblouku (AFCI): Volitelné
  • AC pomocný zdroj napájení (APS): Volitelné
Inteligentní řešení fotovoltaiky od Solaxu
Založenie:
2012
Hlavné sídlo:
Hangzhou, Zhejiang, Čína
Dcérske spoločnosti:
člen skupiny the Suntellite Group
Výrobné závody:
Čína
Výrobná kapacita:
už viac ako 600 000 inštalovaných meničov
Výrobca
Solax
Max. povolený výkon FVE
20000W
Menovitý výstupný výkon
10000W
Počet MPP trackerov
2
Hmotnosť
17kg
Max. DC prúd
16A
Štartovacie napätie
150V
Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.
Buďte první, kdo ohodnotí „10kW Třífázový měnič Solax X3-MIC-10K-G2, Wifi 3.0“