12V/500VA Ostrovní fotovoltaická sestava 240Wp 100Ah s 20A PWM
Fotovoltaická ostrovní (off-grid) sestava s výkonem 240Wp, baterií 12V AGM 100Ah a měničem napětí s výstupním výkonem 500W, dokáže napájet všechna potřebná zařízení – od LED osvětlení, mobilů a tabletů, přes rádio a notebook, až po televizi. Fotovoltaický ostrovní (off-grid) set ročně vyrobí až 0,3MWh a během letních měsíců průměrně až 1 kWh denně.
10990,00 s DPH
Skladem - můžete mít 15.05.2026 - 20.05.2026
Doručení
Výhody nákupu
  • Férové ceny
  • Kvalita zaručena
  • Značkové zboží
Podrobnosti
SKU: 005720
Ostrovní fotovoltaická sestava s výkonem 240Wp, 100Ah baterií a 20A PWM regulátorem
Co dokáže napájet tento ostrovní (off-grid) fotovoltaický set?
Kolik dokáže vyprodukovat 240Wp fotovoltaický ostrovní set?
Průměrně denně vyrobí:
v Únoru cca 600 Wh/den
v Dubnu cca 966 Wh/den
v Červnu cca 1100 Wh/den
v Srpnu cca 1100 Wh/den
v Prosinci cca 290 Wh/den
Střídač napětí 12V/500VA, čistý sinus, GreenCell
Ostrovní střídač dokáže napájet zařízení v součtu do max. výkonu 500W. Obsahuje 1x výstup 230V AC. Střídač dokáže krátkodobě, zejména při zapínání spotřebičů, dodávat výkon až 1000W.
Záruka na střídač 2 roky.
Vstupní napětí12V DC
Výstupní frekvence50hz
Použitelný výkon (nepřetržitý)500W
Okamžitý výkon (impuls)1000W
Regulátor PWM EPsolar 12/24V 20A USB
Levný způsob solárního nabíjení s USB výstupem. Regulátor slouží k řízení toku energie ze solárního panelu nebo napájecího zdroje do baterií a spotřebiče. Pracuje s napětím 12V/24V a s proudy do 20 A.
  • Vysoce účinná série PWM, prodloužení životnosti baterie a zlepšení výkonu solárního systému
  • Ukazatel LED intuitivně ukazuje stav napětí baterie
  • Teplotní kompenzace - správné nabíjení a vybíjení parametry automaticky
Fotovoltaický panel monokrystalický Solarfam 240Wp TOPCon N-type
  • Nominální výkon: 240W
  • Rozměry modulu: 1520*760*30mm
  • Účinnost až 23,5%
  • Koeficient nízkého napětí a teploty zvyšuje provoz při vysoké teplotě
  • Výjimečný výkon při slabém světle a vysoká citlivost na světlo v celém slunečním spektru
  • 10-letá záruka na výkon
Baterie AGM 12V 100Ah, bezúdržbová, GreenCell
Bezúdržbová baterie/akumulátor Green Cell AGM30 AGM Battery Lead Acid 12V 100Ah je vyrobena z kvalitních materiálů, založená na technologii AGM t.j. konstrukce obsahující separátor ze skleněné vaty, který absorbuje elektrolyt.
  • Fotovoltaická baterie vhodná k použití pro fotovoltaiku
  • má nadstandardní samovybíjení, t.j. méně než 2 % za kalendářní měsíc
  • životnost Olověných AGM akumulátorů je nejméně 5 let, ale až do 15 let
  • AGM VRLA Olověný akumulátor je použitelný v libovolné poloze, odolný vůči otřesům
Hlavní komponenty
Speciální
  • Technik na telefonu
  • V balení je veškeré potřebné kabeláž a potřebné jištění spolu s předinstalovanými konektory
Schéma zapojení
Výběr konstrukce k ostrovnímu setu
K tomuto ostrovnímu solárnímu setu si můžete dokoupit i konstrukční set
Jak si objednat náš Plug & Play fotovoltaický ostrovní (off-grid) set?
1. Solární ostrovní set si vložte do košíku
2. Vyplňte všechny potřebné údaje a zvolte způsob platby
3. V případě potřeby Vás bude náš technik kontaktovat a proberete s ním všechny detaily
4. Po doladění detailů začneme s výrobou (2-3 dny)
5. FV ostrovní set odesíláme na Vaši adresu
Potřebujete poradit?
Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím naší emailové adresy [email protected]
Hmotnost 50 kg
Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.
Buďte první, kdo ohodnotí „12V/500VA Ostrovní fotovoltaická sestava 240Wp 100Ah s 20A PWM“